Gelijkaardige producten van Multiriem 5PK705ELAST OEM nummer
4 Artikelen
CONTITECH Multiriem 5PK705 ELAST 705mm, 5
Beoordeel het artikel
EAN: 4010858544270
Art. Nr.: 5PK705 ELAST
- Lengte [mm]: 705
- Ribbenaantal: 5
- Gewicht [kg]: 0,067
- Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap: UNI TOOL ELAST
- productnummer: 5PK705 ELAST
- Merk: CONTITECH
- EAN nummer: 4010858544270
- Conditie: Geheel nieuw
- Referentienummer OEM: 5PK705ELAST
OEM-nummers tonen
MEYLE Multiriem 050 005 0705/E 705mm, 5, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Elastisch, ORIGINAL Quality
Beoordeel het artikel
EAN: 4040074036181
Art. Nr.: 050 005 0705/E
- aanvullende informatie: ORIGINAL Quality
- Lengte [mm]: 705
- Ribbenaantal: 5
- Materiaal: EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
- Chemische eigenschappen: Elastisch
- productnummer: 050 005 0705/E
- Merk: MEYLE
- EAN nummer: 4040074036181
- Conditie: Geheel nieuw
OEM-nummers tonen
CONTITECH Poly V-riem set 5PK705 ELAST T1 Met montagegereedschap
Art. Nr.: 5PK705 ELAST T1
- Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met montagegereedschap
- Verpakkingslengte [cm]: 26,5
- Verpakkingsbreedte [cm]: 16,5
- Verpakkingshoogte [cm]: 7
- Gewicht [kg]: 0,28
- productnummer: 5PK705 ELAST T1
- Merk: CONTITECH
Artikel Poly V-riem set CONTITECH bevat de volgende componenten:
Gereedschap
CONTINENTAL CTAM Tool04
1
Gereedschap
CONTINENTAL CTAM ToolClip01
METZGER Multiriem 5PK705EE 705mm, 5, DAYCO
Art. Nr.: 5PK705EE
- aanvullende informatie: DAYCO
- productnummer: 5PK705EE
- Merk: METZGER
Misschien heeft u ook interesse in
SKF Multiriem VKMV 6PK976
976mm, 6
Art. Nr.: VKMV 6PK976
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
CONTITECH Multiriem 6PK1200
1200mm, 6
Art. Nr.: 6PK1200
BOSCH Multiriem 1 987 948 391
1215mm, 6
Art. Nr.: 1 987 948 391
CONTITECH Multiriem 6PK976
976mm, 6
Art. Nr.: 6PK976
CONTITECH Multiriem 6PK962
962mm, 6
Art. Nr.: 6PK962
CONTITECH Multiriem 4PK582
582mm, 4
Art. Nr.: 4PK582