Gelijkaardige producten van Droger, airconditioning B14AA1036 OEM nummer
1 Artikelen
MAHLE Droger, airconditioning AD 326 000S
Beoordeel het artikel
EAN: 4057635212908
Art. Nr.: AD 326 000S
- Buiten lengte [mm]: 193,0
- Diameter: 94
- Uitgang ø [mm]: 8,6
- Koelmiddel: R134a
- Verpakkingshoogte [cm]: 12,00
- Nettogewicht [g]: 1266
- Verpakkingsbreedte [cm]: 15,00
- Verpakkingslengte [cm]: 20,0
- productnummer: AD 326 000S
- Merk: MAHLE
- EAN nummer: 4057635212908
- Conditie: Geheel nieuw
- Referentienummer OEM: B14AA1036
OEM-nummers tonen
Misschien heeft u ook interesse in
VALEO Condensor voor airco 817777
Met droger, Aluminium, 580mm, R134a
Art. Nr.: 817777
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
ABAKUS Condensor voor airco 037-016-0035
Met droger, Aluminium, 528mm
Art. Nr.: 037-016-0035
NRF Condensor voor airco 35388
Met pakkingen, 12,9mm, 9,5mm, Aluminium, 410mm
NISSENS Condensor voor airco 94684
met stikstofvulling, Met droger, 15,4mm, 14mm, Aluminium, 540mm, R134a, R1234yf
VALEO Condensor voor airco 814187
Met droger, Aluminium, 350mm, R134a
NRF Condensor voor airco 35910
met stikstofvulling, Met droger, Met afdichtring, EASY FIT, 15,4mm, 13,7mm, Aluminium, 565mm
met stikstofvulling, Met droger, Met afdichtring, 12,9mm, 12,9mm, Aluminium, 542mm
MAHLE Condensor voor airco AC 667 000S
Met droger, 14mm, 11,0mm, 530, 535mm
Art. Nr.: AC 667 000S
DENSO Condensor voor airco DCN09045
Met droger, 506x370x12, R134a, 506mm
Art. Nr.: DCN09045
MAHLE Condensor voor airco AC 772 000S
Met droger, 14mm, 11,8mm, 532, 534mm
Art. Nr.: AC 772 000S
VAN WEZEL Condensor voor airco 43005305
Zonder droger, Aluminium, 610mm
Met droger, 15mm, 13,7mm, 586, 592mm
Zonder droger, 515mm
Met droger, 18mm, 15,4mm, 645mm
Met droger, 588mm
Zonder droger, 540mm