Gelijkaardige producten van Dynamo / Alternator LR1190901B OEM nummer
27 Artikelen
AS-PL Dynamo / Alternator A2101PR 12V, 190A
Beoordeel het artikel
EAN: 5902129069003
Art. Nr.: A2101PR
- Laadstroom [A]: 190
- Riemschijven: Met riemschijf
- Spanning (Volt): 12
- Kwaliteit: PREMIUM LINE
- Vervangend onderdeel zonder waarborg
- productnummer: A2101PR
- Merk: AS-PL
- EAN nummer: 5902129069003
- Conditie: Gereviseerd
- Referentienummer OEM: LR1190901B
OEM-nummers tonen
STARDAX Dynamo / Alternator STX110244R 14V, 190A, Ø 70 mm
Beoordeel het artikel
EAN: 7901004442199
Art. Nr.: STX110244R
- Laadstroom [A]: 190
- Riemschijven: Met riemschijf
- Spanning (Volt): 14
- Riemschijf-Ø [mm]: 70
- Ribbenaantal: 7
- productnummer: STX110244R
- Merk: STARDAX
- EAN nummer: 7901004442199
- Conditie: Geheel nieuw
OEM-nummers tonen
BV PSH Dynamo / Alternator 205.408.190.080 12V, 190A, B+ (M8), M8 B+, Ø 55,0 mm
Art. Nr.: 205.408.190.080
- Riemschijven: Met vrijlooppully
- Spanning (Volt): 12
- Riemschijf-Ø [mm]: 55,0
- Aantal groeven: 6
- Klem: B+ (M8), M8 B+
- Kwaliteit: +Line Original
- Aantal gaten voor montage: 4
- productnummer: 205.408.190.080
- Merk: BV PSH
- Conditie: Geheel nieuw
Henkel Parts Dynamo / Alternator 3114827 12V, 190A
Art. Nr.: 3114827
- Aantal groeven: 2
- Kwaliteit: Standard Neuteil
- productnummer: 3114827
- Merk: Henkel Parts
DRI Dynamo / Alternator 2113511902 14V, 190A, M8 B+, COM PLUG 164, 0240, Ø 55 mm
- Riemschijven: Met meervoudige riemschijf
- Spanning (Volt): 14
- Riemschijf-Ø [mm]: 55
- Ribbenaantal: 7
- Stekkeruitvoering-ID: 0240
- Uitvoering boordleiding: voor voertuigen met 12V boordspanning